| 2G Hálózat | |
| 3G Hálózat | |
| 4G Hálózat | |
| Megjelenés | |
| Méret | 128 x 64 x 10 mm |
| Súly | 115 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív IPS | |
| Kijelző méret | 4 col | 480 x 800 pixel |
| Multitouch | |
| Jelzőhang | |
| Hangszóró | |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD (max. 32 GB) |
| Belső tárhely | RAM: 512 MB, Belső memória: 4 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| 3G | |
| Sebesség | |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| Infra Port | |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 2 MPx 1600 x 1200 pixel |
| Tulajdonságok | |
| Videó | |
| Másodlagos kamera | 0.3 MPx 640 x 480 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | SoC CPU MediaTek MT6572 GPU Mali 400 MP1 |
| CPU | 1 GHz | 2 magos |
| GPU | |
| Szenzor | |
| Üzenetküldés | |
| Böngésző | |
| Rádió | |
| Játékok | |
| GPS | Van |
| JAVA | |
| Készenléti idő | |
| Beszélgetési idő | |
| Zenelejátszási idő | |
| Akkumulátor | Li-Ion |