| 2G Hálózat | |
| 3G Hálózat | |
| 4G Hálózat | |
| Megjelenés | |
| Méret | 151.3 x 76.3 x 8.2 mm |
| Súly | 158 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív IPS | 16 millió színárnyalat |
| Kijelző méret | 5.5 col | 1920 x 1080 pixel |
| Multitouch | |
| Jelzőhang | |
| Hangszóró | |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD (max. 128 GB) |
| Belső tárhely | RAM: 2 GB, Belső memória: 16 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| 3G | |
| Sebesség | |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| Infra Port | |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 13 MPx 4128 x 3096 pixel |
| Tulajdonságok | |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | 5 MPx 2592 x 1944 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | SoC CPU Qualcomm Snapdragon 652 8939 GPU Adreno 405 |
| CPU | 1.5 GHz | 8 magos |
| GPU | |
| Szenzor | |
| Üzenetküldés | |
| Böngésző | |
| Rádió | |
| Játékok | |
| GPS | Van |
| JAVA | |
| Készenléti idő | |
| Beszélgetési idő | |
| Zenelejátszási idő | |
| Akkumulátor | Li-Ion 3000 mAh |