| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2015, július |
| Méret | 140.1 x 68.9 x 8.7 mm |
| Súly | 131 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 5.0 inch | 720 x 1280 pixel (kb. 294 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 128 GB (uses SIM 2 slot)-ig |
| Belső tárhely | 16 GB, 2 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| 3G | |
| Sebesség | HSPA, LTE |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| Infra Port | |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 13 MP, f/2.2, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Geotagelés, érintés fókusz, arcfelismerés |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 5 MP, f/2.0 |
| Operációs rendszer | Android OS, v5.1 (Lollipop) |
| Chipset | Mediatek MT6735 |
| CPU | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Nincs |
| Játékok | |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 680 óra |
| Beszélgetési idő | Akár 23 óra |
| Zenelejátszási idő | Akár 45 óra |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható 2500 mAh akkumulátor |