| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/2100 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2014, május |
| Méret | 109.4 x 59 x 11.9 mm |
| Súly | 107 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 320 x 480 pixel, 3.2 inches (~ 180 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, 32 GB-ig |
| Belső tárhely | 4 GB-os, 512 MB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| 3G | |
| Sebesség | HSDPA, 14.4 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 3.15 MP, 2048 x 1536 pixel |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, 480p |
| Másodlagos kamera | Nincs |
| Operációs rendszer | Android OS |
| Chipset | Qualcomm MSM8210 Snapdragon 200 |
| CPU | Dual-core 1,2 GHz-es Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 302 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | FM rádió |
| Játékok | |
| GPS | Igen, az A-GPS támogatás |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | (2G) / Akár 350 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | (2G) / Akár 5 óra (3G) |
| Zenelejátszási idő | |
| Akkumulátor | Li-Ion 1540 mAh akkumulátor |