| 2G Hálózat | |
| 3G Hálózat | |
| 4G Hálózat | |
| Megjelenés | 2014, április |
| Méret | 210 x 124 x 8 mm |
| Súly | 320 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 800 x 1280 pixel, 8.0 inches (~ 189 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3 csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 64 GB-os |
| Belső tárhely | 16 GB-os, 1,5 GB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| 3G | |
| Sebesség | HSDPA, 42.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps; LTE, CAT4, 50 Mbps UL 150 Mbps DL |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dual-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 3.15 MP, 2048 x 1536 pixel |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, 720p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | Igen, 1,3 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Chipset | |
| CPU | Quad-core 1,2 GHz-es |
| GPU | |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Nincs |
| Játékok | |
| GPS | Igen |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | |
| Beszélgetési idő | |
| Zenelejátszási idő | |
| Akkumulátor | Nem cserélhető Li-Po 4450 mAh akkumulátor |