| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 1900 / 2100 |
| Megjelenés | 2013 Április |
| Méret | 126 x 62 x 10.2 mm |
| Súly | 145 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 4.3 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, csengőhangok |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | Nincs |
| Belső tárhely | 16/32 GB, 2 GB RAM |
| GPRS | Class 12 |
| EDGE | Class 12 |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, f/2.2 (16 GB version) / 13 MP, f/2.2 (32 GB version), autófókusz, LED lámpa |
| Videó | 1080p@30fps, 720p@90fps, HDR |
| Másodlagos kamera | 2 MP, 1080p@30fps |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.1 (Jelly Bean), frissíthető v4.4.4 (KitKat) |
| Chipset | Qualcomm APQ8064 Snapdragon S4 Pro |
| CPU | Quad-core 1.7 GHz Krait 300 |
| GPU | Adreno 320 |
| Szenzor | gyorsulásmérő, gyro, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS, MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 450 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 15 óra (3G) |
| Zenelejátszási idő | Akár 45 óra |
| Akkumulátor | Removable Li-Ion 2000 mAh akkumulátor |