| Méret | 143.5 x 72 x 8.4 mm |
| Súly | 120 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív IPS | 16 millió színárnyalat |
| Kijelző méret | 5 col | 1280 x 720 pixel |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD |
| Belső tárhely | RAM: 1 GB, Belső memória: 8 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 13 MPx 4128 x 3096 pixel |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | 2 MPx 1600 x 1200 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | SoC CPU MediaTek MT6735P GPU Mali T720 MP2 |
| CPU | 1 GHz | 4 magos |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| Akkumulátor | Li-Ion 2000 mAh |