| Méret | 143 x 70 x 9.4 mm |
| Súly | 169 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív IPS | 16 millió színárnyalat |
| Kijelző méret | 5 col | 1280 x 720 pixel |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD (max. 128 GB) |
| Belső tárhely | RAM: 3 GB, Belső memória: 16 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MPx 3264 x 2448 pixel |
| Videó | Van | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Másodlagos kamera | 2 MPx 1600 x 1200 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | SoC CPU MediaTek MT6753 GPU Mali T720 MP3 |
| CPU | 1.5 GHz | 8 magos |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| Akkumulátor | Li-Pol 2650 mAh |