| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850/900/1700/1900/2100 |
| 4G Hálózat | LTE 800/850/900/1700/1800/1900/2100/2600 - C6903 |
| Megjelenés | 2013, szeptember |
| Méret | 144 x 74 x 8.5 mm |
| Súly | 170 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 1080 x 1920 pixel, 5.0 inches (~ 441 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3 csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 64 GB-os |
| Belső tárhely | 16 GB, 2 GB RAM |
| GPRS | Akár 107 kbps |
| EDGE | Akár 296 kbps |
| Sebesség | HSDPA, 42 Mbps, HSUPA, 5.8 Mbps, LTE, CAT4, 50 Mbps UL, 150 Mbps DL |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP, ANT + |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 20,7 MP, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | 1/2.3' érzékelő mérete, geo-tagging, érintés fókusz, arcfelismerés, képstabilizátor, HDR, panoráma |
| Videó | Igen, 1080p @ 30fps, video stabilizáció, HDR |
| Másodlagos kamera | Igen, 2 MP, 1080p @ 30fps |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| Chipset | Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800 |
| CPU | Quad-core 2,2 GHz-es Krait 400 |
| GPU | Adreno 330 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, IM, Push E-mail |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Sztereó FM rádió RDS-sel |
| GPS | Igen |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | Akár 880 óra (2G) / Akár 850 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 13 óra 50 perc (2G) / Akár 15 óra (3G) |
| Zenelejátszási idő | Akár 110 óra |
| Akkumulátor | Nem cserélhető Li-Ion 3000 mAh akkumulátor |