| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850/900/1900/2100 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2014, február |
| Méret | 139.6 x 71.1 x 8.6 mm |
| Súly | 148 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 540 x 960 pixel, 4.8 inches (~ 229 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3 csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, 32 GB-ig |
| Belső tárhely | 8 GB-os, 1 GB RAM |
| GPRS | Akár 107 kbps |
| EDGE | Akár 296 kbps |
| Sebesség | HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, 3264 x 2448 képpont, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, 1080p |
| Másodlagos kamera | Igen |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.3 (Jelly Bean) |
| Chipset | Qualcomm MSM8226-0 Snapdragon 400 |
| CPU | Quad-core 1,2 GHz-es Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, IM, Push E-mail |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió RDS-sel |
| GPS | Igen |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | Akár 580 óra (2G) / Akár 597 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 13 óra 25 perc (2G) / Akár 14 óra 36 perc (3G) |
| Akkumulátor | Li-Ion 2300 mAh akkumulátor |