| Méret | 132.5 x 65.6 x 8.3 mm |
| Súly | 138 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív IPS | 16 millió színárnyalat |
| Kijelző méret | 4.5 col | 540 x 960 pixel |
| 3.5mm jack | Van |
| Belső tárhely | RAM: 1 GB, Belső memória: 8 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MPx 2592 x 1944 pixel |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | 2 MPx 1600 x 1200 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | SoC CPU MediaTek MT6735M GPU Mali T720 MP2 |
| CPU | 1 GHz | 4 magos |
| GPS | Van |
| Akkumulátor | Li-Pol 1800 mAh |