| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2014, június |
| Méret | 121.4 x 62.9 x 10.8 mm |
| Súly | 107,6 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő |
| Kijelző méret | 320 x 480 pixel, 3.5 inches (~ 165 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés; MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, 32 GB-ig |
| Belső tárhely | 4 GB-os, 512 MB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 2 MP, 1600 x 1200 pixel |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, VGA @ 24fps |
| Másodlagos kamera | Nincs |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Chipset | SC6815A |
| CPU | 1 GHz-es |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Nincs |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Akkumulátor | Li-Ion 1300 mAh akkumulátor |