| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2015 márciusában |
| Méret | 242.5 x 166.8 x 7.5 mm |
| Súly | 450 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 9,7 hüvelyk |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Igen |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen, kettős hangszórók |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 128 GB |
| Belső tárhely | 16 GB, 1,5 GB RAM (Wi-Fi) |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0 |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592 х 1944 képpont, autofókusz |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen |
| Másodlagos kamera | 2 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v5.0 (Lollipop) |
| CPU | Négymagos 1,2 GHz |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, E-mail, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | TBC |
| GPS | Igen, az A-GPS, GLONASS |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Nem kivehető Li-Ion 6000 mAh akkumulátor |