| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/1900/2100 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2012, október |
| Méret | 121.55 x 63 x 9.9 mm |
| Súly | 111,5 g |
| Kijelző típus | Super AMOLED kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 480 x 800 pixel, 4.0 inches (~ 233 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, 32 GB-ig |
| Belső tárhely | 8/16 GB-os, 1 GB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | HSDPA 14.4 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dual-band, DLNA, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP, LE, EDR |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592x1944 pixel, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Geo-tagging, érintés fókusz, arc és mosoly felismerés, panoráma |
| Videó | Igen, 720p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | Igen, VGA |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.1 (Jelly Bean) |
| Chipset | NovaThor U8420 |
| CPU | 1 GHz-es dual-core Cortex-A9 |
| GPU | Mali-400 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Sztereó FM rádió RDS-sel |
| GPS | Igen, az A-GPS támogatása és a GLONASS |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | Akár 450 óra (2G) / Akár 430 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 14 óra 10 perc (2G) / Akár 7 óra 10 perc (3G) |
| Akkumulátor | Li-Ion 1500 mAh akkumulátor |