| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Megjelenés | 2013, január |
| Méret | 125.3 x 66.1 x 8.9 mm |
| Súly | 121 g |
| Kijelző típus | Szuper AMOLED Plus kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 4.3 inch | 480 x 800 pixel (kb. 217 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Beszéd 65dB / Hangs. 61dB / Csengés 66dB |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 64 GB (dedicated slot)-ig |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, f/2.6, autofókusz, LED vaku, |
| Tulajdonságok | 1/3.2 érzékelő méret, geotagelés, érintés fókusz, arc/mosoly felismerés |
| Videó | 1080p@30fps, |
| Másodlagos kamera | 2 MP |
| Operációs rendszer | Android 4.1.2 (Jelly Bean), frissíthető 4.2.2 (Jelly Bean) |
| Chipset | Broadcom BC28155 |
| CPU | Dual-core 1.2 GHz |
| GPU | Broadcom VideoCore IV |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML, Adobe Flash |
| Rádió | Stereo FM rádió, ,RDS-el |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 549 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 9 óra (3G) |
| Akkumulátor | Eltávolítható Li-Ion 1650 mAh akkumulátor |