| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2013, november |
| Méret | 121.5 x 63.1 x 10.5 mm |
| Súly | 118 g (4,16 oz) |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 480 x 800 pixel, 4.0 inches (~ 233 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 64 GB-os |
| Belső tárhely | 4 GB (1,8 GB felhasználó által használható), 768 MB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592х1944 pixel, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, 720p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | Igen, VGA |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| CPU | Dual-core 1.2 GHz |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Email |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | Sztereó FM rádió RDS-sel |
| GPS | Igen |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | (2G) / Akár 280 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | (2G) / Akár 8 óra (3G) |
| Akkumulátor | Li-Ion 1500 mAh akkumulátor |