| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 2100 |
| Megjelenés | 2012, Február |
| Méret | 109.4 x 58.6 x 11.63 mm |
| Súly | 105.3 g |
| Vezérlés | - Érintésvezérléssel |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőkijelző, 16M szín |
| Kijelző méret | 320 x 480 pixel, 3.27 inches (~176 ppi pixelsűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Vibra jelzés, MP3 csengőhang |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 4 GB tárhely, 512 MB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSDPA, 7.2 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Van, v3.0 A2DP |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 3.15 MP, 2048x1536 pixel |
| Tulajdonságok | Geo-tagging |
| Videó | Van, VGA@25fps |
| Másodlagos kamera | Nincs |
| Operációs rendszer | Android OS, v2.3.6 (Gingerbread) |
| Chipset | Qualcomm MSM7227 |
| CPU | 800 MHz |
| GPU | Adreno 200 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelségérzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | Stereo FM radio RDS |
| GPS | Van, A-GPS támogatás |
| JAVA | Van, via Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | 120 h |
| Beszélgetési idő | 6 h |
| Akkumulátor | Gyári akkumulátor, Li-Ion 1300 mAh |