| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 (G3606, G3608, G3609) |
| 3G Hálózat | HSDPA 850/900/1900/2100 - G360G, G360F |
| 4G Hálózat | LTE 700/850/900/1800/2100/2600 - G360G |
| Megjelenés | 2014 november |
| Méret | 131.3 x 68.4 x 8.8 mm |
| Súly | 130 g |
| Kijelző típus | Kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 4,5 hüvelyk |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Vibration; MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 64 GB |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | HSPA 42,2 / 5,76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592 х 1944 képpont, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | 720p |
| Másodlagos kamera | 2 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.4 (KitKat) |
| Chipset | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 |
| CPU | Quad-core 1,2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 306 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, proximity |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, E-mail, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Igen, az A-GPS, GLONASS, Beidou |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Akkumulátor | Li-Ion 2000 mAh akkumulátor |