| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2016, október |
| Méret | 162.9 x 80.7 x 6.9 mm |
| Súly | 189 g |
| Kijelző típus | Szuper AMOLED kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 6.0 inch | 1080 x 1920 pixel (kb. 367 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 256 GB (dedicated slot)-ig |
| Belső tárhely | 64 GB, 6 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | Type-C |
| Elsődleges kamera | 16 MP, f/1.9, autofókusz, kettős LED vaku |
| Tulajdonságok | Geotagelés, érintés fókusz, arcfelismerés, panoráma fotó, HDR (széles dinamikatartomány) |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 16 MP, f/1.9, 1080p |
| Operációs rendszer | Android 6.0.1 (Marshmallow) |
| Chipset | Qualcomm MSM8976 Snapdragon 653 |
| CPU | Octa-core (4x1.95 GHz Cortex-A72 & 4x1.4 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 510 |
| Szenzor | Ujjlenyomat (front-mounted), Gyorsulásmérő, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Stereo FM rádió ,RDS-el |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható 4000 mAh akkumulátor |