| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/2100 |
| 4G Hálózat | LTE 800 / 900 / 1800 / 2600 |
| Megjelenés | 2014, június |
| Méret | 121.4 x 62.9 x 10.8 mm |
| Súly | 130.3 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 480 x 800 pixel, 4.0 inches (~ 233 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés; MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 64 GB-os |
| Belső tárhely | 4 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | HSDPA, 42 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps; LTE, Cat4, 50 Mbps UL, 150 Mbps DL |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592 х 1944 pixel, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, 720p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | Igen, VGA |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| CPU | Dual-core 1.2 GHz |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Igen, az A-GPS támogatás |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Akkumulátor | Li-Ion 1800 mAh akkumulátor |