| Méret | 118 x 62 x 13 mm |
| Súly | 130 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív TFT | 262 ezer színárnyalat 154 ppi pixelsűrűség |
| Kijelző méret | 3.5 col | 320 x 480 pixel |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD (max. 32 GB) |
| Belső tárhely | , Belső memória: 4 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 3.2 MPx 2048 x 1536 pixel |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | 0.3 MPx 640 x 480 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | SoC CPU MediaTek MT6575 |
| CPU | 1 GHz | 1 magos |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| Beszélgetési idő | 300 perc |
| Akkumulátor | Li-Ion 2000 mAh |