| Méret | 151 x 76 x 7.6 mm |
| Súly | 175 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív IPS | 16 millió színárnyalat |
| Kijelző méret | 5.5 col | 1920 x 1080 pixel |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD (max. 128 GB) |
| Belső tárhely | RAM: 4 GB, Belső memória: 32 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 13 MPx 4128 x 3096 pixel |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | 5 MPx 2592 x 1944 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | SoC CPU MediaTek MT6570T GPU Mali T860 MP2 |
| CPU | 1.5 GHz | 8 magos |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| Akkumulátor | Li-Ion 2450 mAh |