| Méret | 150.9 x 75 x 8.9 mm |
| Súly | 190 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív IPS | 16 millió színárnyalat |
| Kijelző méret | 5.5 col | 1280 x 720 pixel |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD (max. 32 GB) |
| Belső tárhely | RAM: 2 GB, Belső memória: 16 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MPx 3264 x 2448 pixel |
| Videó | Van | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Másodlagos kamera | 5 MPx 2592 x 1944 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | MediaTek MT6755 Helio P10 |
| CPU | 4 x 2 GHz-es Cortex-A53 + 4 x 1 GHz-es Cortex-A53 |
| Rádió | Nincs |
| GPS | Van |
| Készenléti idő | 480 óra |
| Beszélgetési idő | 25 óra |
| Akkumulátor | 5000 mAh-s lítium-ion |