| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/2100 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2014, július |
| Méret | 119.7 x 62.3 x 11.7 mm |
| Súly | 129 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 480 x 854 pixel, 4.0 inches (~ 245 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés; MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 128 GB-os |
| Belső tárhely | 4 GB-os, 512 MB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Akár 236,8 kbps |
| Sebesség | HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592 x 1936 pixel |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | 480p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | Nincs |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows Phone 8.1 |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 200 |
| CPU | Quad-core 1,2 GHz-es |
| GPU | Adreno 302 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Igen, az A-GPS, GLONASS |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 528 óra |
| Beszélgetési idő | Akár 13 óra 20 perc (2G) / Akár 10 óra (3G) |
| Akkumulátor | Li-Ion 1430 mAh (BL-5J) |