| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2015, március |
| Méret | 141.5 x 70.7 x 11 mm |
| Súly | 155 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 5.0 inch | 720 x 1280 pixel, 16:9 ratio (kb. 294 ppi density) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB (dedicated slot)-ig |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat3 100/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, f/2.0, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Geotagelés, érintés fókusz, arcfelismerés, HDR (széles dinamikatartomány), panoráma fotó |
| Videó | 720p@30fps, sztereo hangfelvétel, HDR (széles dinamikatartomány) |
| Másodlagos kamera | 2 MP |
| Operációs rendszer | Android 5.0.2 (Lollipop) |
| Chipset | Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 |
| CPU | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, , IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Ion 2390 mAh akkumulátor |