| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/2100 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2015 márciusában |
| Méret | 120.5 x 63.2 x 10.6 mm |
| Súly | 127,9 g |
| Kijelző típus | Kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 4,0 hüvelyk |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Vibration; MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 128 GB |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | HSPA 42,2 / 5,76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, hotspot |
| Bluetooth | v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 2 MP, 1600 x 1200 képpont |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | 480p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | VGA, 480p |
- MP3 / WAV / AAC lejátszó |
|
| Operációs rendszer | Microsoft Windows Phone 8.1, tervezett fejlesztés Windows 10 |
| Chipset | Qualcomm MSM8210 Snapdragon 200 |
| CPU | Dual-core 1,2 GHz-es Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 302 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, proximity |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, E-mail, Push E-mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | A-GPS, GLONASS |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 720 óra (2G) / Akár 720 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 13 óra (2G) / Akár 8 óra 30 perc (3G) |
| Zenelejátszási idő | Akár 47 óra |
| Akkumulátor | Li-Ion 1500 mAh akkumulátor |