| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - K535N |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2016, május |
| Méret | 155 x 79.6 x 7.4 mm |
| Súly | 146 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 5.7 inch | 1080 x 1920 pixel720 x 1280 pixel - K550 model (kb. 386 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 256 GB-ig |
| Belső tárhely | 16/32 GB, 2 GB RAM - K530, MS55016/32 GB, 3 GB RAM - K535D |
| GPRS | Class 33 |
| EDGE | Class 33 |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 13 vagy 16 MP, f/2.2, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Geotagelés, érintés fókusz, arcfelismerés, panoráma fotó |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 5 vagy 8 MP, LED vaku |
| Operációs rendszer | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Chipset | Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 |
| CPU | Octa-core 1.2 GHz Cortex-A53 or Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 505 |
| Szenzor | Ujjlenyomat (region dependent), Gyorsulásmérő, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 315 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 7 óra 30 perc (3G) |
| Akkumulátor | Eltávolítható Li-Ion 2900 or 3000 mAh akkumulátor |