| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| Megjelenés | 2011, December |
| Méret | 127.5 x 69 x 8.56 mm |
| Súly | 138 g |
| Vezérlés | - Érintésvezérléssel |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőkijelző, 16M szín |
| Kijelző méret | 480 x 800 pixel, 4.3 inches (~217 ppi pixelsűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Vibra jelzés, MP3, WAV csengőhang |
| Hangszóró | Voice 66dB / Noise 65dB / Ring 75dB |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32GB |
| Belső tárhely | 8 GB tárhely, 1 GB RAM, 512 MB ROM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Van, v3.0 A2DP, EDR |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, 3264x2448 pixel, autófókusz, LED-es vaku |
| Tulajdonságok | Geo-tagging |
| Videó | Van, 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | Van, 1.3 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v2.3 (Gingerbread) |
| Chipset | TI OMAP 4430 |
| CPU | Dual-core 1 GHz Cortex-A9 |
| GPU | PowerVR SGX540 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelségérzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML5, Adobe Flash |
| Rádió | Stereo FM radio |
| GPS | Van, A-GPS támogatás |
| JAVA | Van, via Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | 330 h (2G) / 330 h (3G) |
| Beszélgetési idő | 4 h 20 min (2G) / 5 h (3G) |
| Akkumulátor | Gyári akkumulátor, Li-Ion 1540 mAh |