| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| Megjelenés | 2012, Február |
| Méret | 125.5 x 67 x 8.8 mm |
| Súly | 122 g |
| Vezérlés | - Érintésvezérléssel |
| Kijelző típus | IPS LCD, kapacitív érintőkijelző, 16M szín |
| Kijelző méret | 480 x 800 pixel, 4.3 inches (~217 ppi pixelsűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Vibra jelzés, MP3 csengőhang |
| Hangszóró | Voice 66dB / Noise 66dB / Ring 75dB |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 4 GB tárhely (2.4 GB felhasználható), 512 MB RAM |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 12 |
| Sebesség | HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, DLNA |
| Bluetooth | Van, v3.0 A2DP |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592 x 1944 pixel, autófókusz, LED-es vaku |
| Tulajdonságok | Geo-tagging, Érintésvezérléssel focus |
| Videó | Van, VGA@30fps |
| Másodlagos kamera | Van |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich) |
| Chipset | Qualcomm MSM7227A Snapdragon |
| CPU | 1 GHz Cortex-A5 |
| GPU | Adreno 200 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelségérzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML, Adobe Flash Lite |
| Rádió | Van |
| GPS | Van, A-GPS támogatás |
| JAVA | Van, via Java MIDP emulátor |
| Akkumulátor | Gyári akkumulátor, Li-Ion 1700 mAh |