| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/1900/2100 - A P710 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2013, február |
| Méret | 122.2 x 66.6 x 9.7 mm |
| Súly | 118 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 480 x 800 pixel, 4.3 inches (~ 217 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3 csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, 32 GB-ig |
| Belső tárhely | 4 GB, 768 MB RAM |
| GPRS | Class 12 (4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / 1 +4 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 12 |
| Sebesség | HSDPA, 7.2 Mbps, HSUPA, 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, DLNA |
| Bluetooth | Igen, v3.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, 3264 x 2448 képpont, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, FWVGA @ 30fps |
| Másodlagos kamera | Igen, VGA |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) |
| Chipset | Qualcomm MSM8225 Snapdragon |
| CPU | Dual-core 1 GHz-es Cortex-A5 |
| GPU | Adreno 203 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Igen, az A-GPS támogatás |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | (2G) / Akár 800 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | (2G) / Akár 12 óra (3G) |
| Akkumulátor | Li-Ion 2460 mAh akkumulátor |