| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2013, október |
| Méret | 150.2 x 76.9 x 9.4 mm |
| Súly | 161 g (5,68 oz) |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 540 x 960 pixel, 5.5 inches (~ 200 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, 32 GB-ig |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Class 12 (4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / 1 +4 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 12 |
| Sebesség | HSDPA, 7.2 Mbps, HSUPA, 5.76 Mbps |
| Bluetooth | Igen, v3.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, 3264 x 2448 képpont, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Geo-tagging, arcfelismerés, panoráma |
| Videó | Igen, 1080p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | Igen, 1,3 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) |
| Chipset | MT6577 |
| CPU | Dual-core 1 GHz-es Cortex-A9 |
| GPU | PowerVR SGX531 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Igen, az A-GPS támogatása és a GLONASS |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Akkumulátor | Li-Ion 3140 mAh akkumulátor |