| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/2100 |
| 4G Hálózat | LTE 800/1800/2600 |
| Megjelenés | 2014, február |
| Méret | 157.9 x 81.9 x 8.3 mm |
| Súly | 172 g |
| Kijelző típus | Igaz IPS + LCD kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 1080 x 1920 pixel, 5.9 inches (~ 373 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 64 GB-os |
| Belső tárhely | 16/32 GB, 3 GB RAM |
| GPRS | Class 12 (4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / 1 +4 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 12 |
| Sebesség | HSDPA, 42,2 Mbps, HSUPA, 5.76 Mbps, LTE, CAT4, 50 Mbps UL 150 Mbps DL |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Igen |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 13 MP, 4208 x 3120 képpont, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, 2160P @ 30fps, 1080p @ 60fps, 720p @ 120fps, dual-video rec., HDR |
| Másodlagos kamera | Igen, 2,1 MP, 1080p @ 30fps |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Chipset | Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800 |
| CPU | Quad-core 2.26 GHz-es Krait 400 |
| GPU | Adreno 330 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Sztereó FM rádió RDS-sel |
| GPS | Igen |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Akkumulátor | Li-Ion 3200 mAh akkumulátor |