| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM modell only) |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - X220 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2016, március |
| Méret | 145 x 71.6 x 8.9 mm |
| Súly | 128 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 5.0 inch | 480 x 854 pixel (kb. 196 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 21.1/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, f/2.8, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Geotagelés, érintés fókusz, arcfelismerés |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 2 MP, f/2.8 |
| Operációs rendszer | Android OS, v5.1.1 (Lollipop) |
| Chipset | Mediatek MT6582 |
| CPU | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400MP2 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelség érzékelő |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Eltávolítható Li-Ion 1900 mAh akkumulátor |