| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850/900/1900/2100 |
| 4G Hálózat | LTE 800/1800/2600 |
| Megjelenés | 2014, július |
| Méret | 137.75 x 69.6 x 10.3 mm |
| Súly | 134 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 720 x 1280 pixel, 5.0 inches (~ 294 ppi pixelsűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, akár 64 GB-os |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Class 12 (4 +1 / 3 + 2/2 + 3/1 + 4 slot), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 12 |
| Sebesség | HSPA +; LTE |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP, LE |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, 3264 x 2448 képpont, lézeres autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | 1080p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | 1.3 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 400 |
| CPU | Négymagos 1,2 GHz-es Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | TBC |
| GPS | Igen, az A-GPS, GLONASS |
| Akkumulátor | Li-Ion 2540 mAh akkumulátor |