| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE 800 / 1800 / 2100 / 2600 - Lenovo Z90-7 |
| Megjelenés | 2015 Március |
| Méret | 142 x 70 x 7.3 mm |
| Súly | 145 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 5.0 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, csengőhangok |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 128 GB |
| Belső tárhely | 32 GB, 3 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual band, hotspot |
| Bluetooth | v4.1, A2DP |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 16 MP, f/2.2, OIS, autófókusz, triple-LED (dual-tone) vaku, |
| Videó | 1080p@30fps, |
| Másodlagos kamera | 8 MP, f/2.2, 1080p |
| Operációs rendszer | Android OS, v5.0.2 (Lollipop) |
| Chipset | Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 |
| CPU | Quad-core 1.7 GHz Cortex-A53 & quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 405 |
| Szenzor | gyorsulásmérő, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS, MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 456 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 30 óra (2G) / Akár 21 óra (3G) |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Po 3000 mAh akkumulátor |