| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM modell only) |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2016, szeptember |
| Méret | 141.9 x 70.3 x 8.2 mm |
| Súly | - |
| Kijelző típus | IPS kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 5.0 inch | 1080 x 1920 pixel (kb. 441 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 256 GB-ig |
| Belső tárhely | 16/32 GB, 2 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 13 MP, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Geotagelés, érintés fókusz, arcfelismerés, HDR (széles dinamikatartomány), panoráma fotó |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 8 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Chipset | Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 |
| CPU | Octa-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 505 |
| Szenzor | Ujjlenyomat, Gyorsulásmérő, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Nincs adat |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Ion 3000 mAh akkumulátor |