| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800) |
| Megjelenés | 2015 Június |
| Méret | 134.6 x 66.6 x 10 mm |
| Súly | 141.5 g |
| Kijelző típus | Capacitive érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 4.5 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, csengőhangok |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 21.1/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, autófókusz, LED lámpa |
| Videó | Yes |
| Másodlagos kamera | 2 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v5.1 (Lollipop) |
| Chipset | Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210 |
| CPU | Quad-core 1.1 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 304 |
| Szenzor | gyorsulásmérő, közelség |
| Üzenetküldés | SMS, MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Li-Ion 2000 mAh akkumulátor |