| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2015, március |
| Méret | 248.5 x 150 x 8.3 mm |
| Súly | 433 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 9.6 inch | 800 x 1280 pixel (kb. 157 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB (dedicated slot)-ig |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Van |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | 2 MP |
| Operációs rendszer | Android 4.4.4 (KitKat) |
| Chipset | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 |
| CPU | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 306 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 570 óra |
| Beszélgetési idő | Akár 10 óra (multimedia) |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Po 4800 mAh akkumulátor |