| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2016, szeptember |
| Méret | 215.5 x 124.2 x 7.3 mm |
| Súly | - |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 8.4 inch | 1600 x 2560 pixel (kb. 359 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 256 GB (dedicated slot)-ig |
| Belső tárhely | 32/64 GB, 4 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, autofókusz |
| Tulajdonságok | Geotagelés, érintés fókusz, arcfelismerés, HDR (széles dinamikatartomány), panoráma fotó |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 8 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Chipset | Hisilicon Kirin 950 |
| CPU | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A72 & 4x1.8 GHz Cortex A53) |
| GPU | Mali-T880 MP4 |
| Szenzor | Ujjlenyomat, Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Nincs adat |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Po 5100 mAh akkumulátor |