| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 2100 |
| Megjelenés | 2015 Május |
| Méret | 134.3 x 66.7 x 10 mm |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 4.5 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, csengőhangok |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Class 12 |
| EDGE | Class 12 |
| Sebesség | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, f/2.0, autófókusz, dual-LED lámpa |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 2 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Chipset | Spreadtrum SC7731 |
| CPU | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400MP2 |
| Szenzor | gyorsulásmérő, közelség |
| Üzenetküldés | SMS, MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Beszélgetési idő | Akár 6 óra min (2G) / Akár 7 óra (3G) |
| Akkumulátor | Li-Ion 1730 mAh akkumulátor |