| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2016, május |
| Méret | 144.6 x 69.7 x 9.6 mm |
| Súly | 158 g |
| Kijelző típus | Szuper LCD3 kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 5.0 inch | 1080 x 1920 pixel (kb. 441 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 256 GB (dedicated slot)-ig |
| Belső tárhely | 16 GB, 2 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 42.2/21.1 Mbps, LTE Cat6 300/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 13 MP, f/2.0, 28mm, autofókusz, OIS, kettős LED vaku |
| Tulajdonságok | Geotagelés, érintés fókusz, arc/mosoly felismerés, HDR (széles dinamikatartomány), panoráma fotó |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 4 MP, f/2.0, 27mm, 1/3 |
| Operációs rendszer | Android OS, v5.0 (Lollipop) |
| Chipset | Mediatek MT6795T Helio X10 |
| CPU | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR G6200 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, giroszkóp, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Stereo FM rádió, ,RDS-el |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 587 óra (2G) / Akár 658 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 22 óra (2G) / Akár 13 óra (3G) |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Po 2840 mAh akkumulátor |