| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 2100 |
| Megjelenés | 2012, Május |
| Méret | 107.2 x 60.6 x 11.95 mm |
| Súly | 100 g |
| Vezérlés | - Érintésvezérléssel |
| Kijelző típus | Kapacitív érintőkijelző, 16M szín |
| Kijelző méret | 320 x 480 pixel, 3.5 inches (~165 ppi pixelsűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Vibra jelzés, MP3, WAV csengőhang |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 4 GB tárhely, 512 MB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Van, v4.0 A2DP |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592 x 1944 pixel, autófókusz |
| Tulajdonságok | Geo-tagging |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | Nincs |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich) |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon |
| CPU | 600 MHz |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelségérzékelő |
| Üzenetküldés | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| Böngésző | HTML, Adobe Flash |
| Rádió | TBD |
| GPS | Van, A-GPS támogatás |
| JAVA | Van, via Java MIDP emulátor |
| Akkumulátor | Gyári akkumulátor, Li-Ion 1230 mAh |