| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/2100 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2014, június |
| Méret | 140 x 72 x 9.7 mm |
| Súly | 160 g |
| Kijelző típus | Kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 540 x 960 pixel, 5.0 inches (~ 220 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, 32 GB-ig |
| Belső tárhely | 4 GB-os, 1 GB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | HSDPA 21 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592 х 1944 pixel, LED vaku |
| Tulajdonságok | Nincs |
| Videó | Igen, 720p @ 30fps |
| Másodlagos kamera | 2 MP, 480p |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean) |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 200 |
| CPU | Quad-core 1,2 GHz-es Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 302 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Email |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | TBD |
| GPS | Igen, az A-GPS támogatás |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | (2G) / Akár 220 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | (2G) / Akár 9 óra (3G) |
| Akkumulátor | Li-Po 1950 mAh akkumulátor |