| Méret | 124.6 x 63.5 x 9.9 mm |
| Súly | 115 g |
| Kijelző típus | Érintőképernyős | Kapacitív TFT | |
| Kijelző méret | 4 col | 480 x 800 pixel |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD (max. 32 GB) |
| Belső tárhely | RAM: 512 MB, Belső memória: 4 GB |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MPx 2592 x 1944 pixel |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | 1.9 MPx 1600 x 1200 pixel |
| Operációs rendszer | Android |
| Chipset | SoC CPU MediaTek MT6572M GPU Mali 400 MP1 |
| CPU | 1 GHz | 2 magos |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| Akkumulátor | Li-Ion 1600 mAh |