| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Hálózat | LTE |
| Megjelenés | 2015, június |
| Méret | 209 x 123 x 8.5 mm |
| Súly | 350 g |
| Kijelző típus | IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 8.0 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 64 GB-ig |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM16 GB, 2 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP vagy 8 MP, f/2.0, autofókusz |
| Tulajdonságok | Van |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | 2 MP, f/2.2 |
| Operációs rendszer | Android OS, v5.0 (Lollipop) |
| Chipset | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410Qualcomm MSM8929 Snapdragon 415 |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 & Quad-core Cortex-A53Octa-core |
| GPU | Adreno 306Adreno 405 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelség érzékelő, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, Push Mail, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Nincs adat |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Beszélgetési idő | Akár 10 óra (multimedia) |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Po 4000 mAh akkumulátor (15.2 Wh) |