| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 - A1454, A1455 |
| 3G Hálózat | HSDPA 850/900/1900/2100 - A1454, A1455 |
| 4G Hálózat | LTE 700 MHz Class 17/1700/2100 - A A1454 |
| Megjelenés | 2012, október |
| Méret | 200 x 134.7 x 7.2 mm |
| Súly | 312 g (11.01 oz) |
| Kijelző típus | LED-es háttérvilágítású IPS LCD kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 768 x 1024 pixel, 7.9 inches (~ 162 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | N / A |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | Nincs |
| Belső tárhely | 16/32/64 GB tárhely, 512 MB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | DC-HSDPA, 42 Mbps, HSDPA, 21 Mbps, HSUPA, 5.76 Mbps, LTE, 100 Mbps, EV-DO Rev. A, akár 3,1 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dual-band |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP, EDR |
| Infra Port | Nincs |
| USB | Lightning |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592x1944 pixel, autofókusz |
| Tulajdonságok | Geo-tagging, érintés fókusz, arcfelismerés |
| Videó | Igen, 1080p @ 30fps, video stabilizáció |
| Másodlagos kamera | Igen, 1,2 MP, 720p @ 30fps, arcfelismerés |
| Operációs rendszer | iOS 6, bővíthető iOS 6.1.3, tervezett frissítés iOS 7.0 |
| Chipset | Apple A5 |
| CPU | Dual-core 1 GHz-es Cortex-A9 |
| GPU | PowerVR SGX543MP2 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, giroszkóp, iránytű |
| Üzenetküldés | iMessage, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML (Safari) |
| Rádió | Nincs |
| GPS | Igen, az A-GPS támogatása és a GLONASS |
| JAVA | Nincs |
| Beszélgetési idő | Akár 10 óra |
| Akkumulátor | Nem cserélhető Li-Po akkumulátor (16,3 Wh) |