| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 2100 |
| Megjelenés | 2015 Szeptember |
| Méret | 141 x 71.5 x 8.6 mm |
| Kijelző típus | Kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 5.0 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, csengőhangok |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 8 MP, autófókusz, LED lámpa |
| Videó | 1080p@30fps |
| Másodlagos kamera | 5 MP |
| Operációs rendszer | Android OS, v5.0 (Lollipop) |
| Chipset | Mediatek MT6580 |
| CPU | Quad-core 1.3 GHz |
| Szenzor | gyorsulásmérő, közelség |
| Üzenetküldés | SMS, MMS, Email, IM |
| Böngésző | HTML5 |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 566 óra (2G) / Akár 500 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 12 óra (2G) / Akár 10 óra (3G) |
| Akkumulátor | Eltávolítható Li-Ion 2000 mAh akkumulátor |