| 2G Hálózat | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900/2100 |
| 4G Hálózat | Nincs |
| Megjelenés | 2013, február |
| Méret | 143 x 78.4 x 9.8 mm |
| Súly | 163 g (5,75 oz) |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16 millió szín |
| Kijelző méret | 480 x 800 pixel, 5.0 inches (~ 187 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Igen |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3 csengőhangok |
| Hangszóró | Igen |
| 3.5mm jack | Igen |
| Memória bővíthetősége | microSD, 32 GB-ig |
| Belső tárhely | 4 GB (2,4 GB felhasználó által használható), 512 MB RAM |
| GPRS | Igen |
| EDGE | Igen |
| Sebesség | HSDPA, 7.2 Mbps, HSUPA, 5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Igen, v4.0 A2DP |
| Infra Port | Nincs |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, 2592х1944 képpont, autofókusz, LED vaku |
| Tulajdonságok | Geo-tagging |
| Videó | Igen, 720p @ 24fps |
| Másodlagos kamera | Igen, VGA |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) |
| Chipset | Qualcomm MSM8225 Snapdragon |
| CPU | Dual-core 1,2 GHz-es |
| GPU | Adreno 203 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő, közelség, iránytű |
| Üzenetküldés | SMS (menetes néző), MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | Sztereó FM rádió RDS-sel |
| GPS | Igen, az A-GPS támogatás |
| JAVA | Igen, a Java MIDP emulátor |
| Készenléti idő | Akár 600 óra (2G) / Akár 594 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 9 óra (2G) / Akár 8 óra (3G) |
| Akkumulátor | Li-Ion 2500 mAh akkumulátor |