| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 2100 |
| Megjelenés | 2014 Augusztus |
| Méret | 121.6 x 64.4 x 12.05 mm |
| Súly | 114 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 256K szín |
| Kijelző méret | 4.0 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, csengőhangok |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 4 GB, 512 MB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 5 MP, LED lámpa |
| Videó | 720p |
| Másodlagos kamera | VGA |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| CPU | Dual-core 1.3 GHz |
| Szenzor | gyorsulásmérő, közelség |
| Üzenetküldés | SMS, MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 400 óra (2G) / Akár 350 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 9 óra (2G) / Akár 6 óra (3G) |
| Zenelejátszási idő | Akár 13 óra |
| Akkumulátor | Eltávolítható Li-Ion 1400 mAh akkumulátor |