| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 - 4032D, 4032E |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 2100 |
| Megjelenés | 2014 Július |
| Méret | 122 x 64.4 x 11.95 mm |
| Súly | 116 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 256K szín |
| Kijelző méret | 4.0 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, csengőhangok |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 4 GB, 512 MB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 3.15 MP |
| Videó | 480p@30fps |
| Másodlagos kamera | Nincs |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| CPU | Dual-core 1.3 GHz |
| Szenzor | gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS, MMS, Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | Van |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Készenléti idő | Akár 510 óra (2G) / Akár 400 óra (3G) |
| Beszélgetési idő | Akár 13 óra 30 min (2G) / Akár 9 óra 30 min (3G) |
| Akkumulátor | Eltávolítható Li-Ion 1300 mAh akkumulátor |